Szukaj w ofercie

Jeden zawód na całe życie? Dlaczego warto się szkolić.

Czy wiesz, że rynek pracy nieustannie się zmienia? Pojawiają się nowe zawody i często zastępują te, które odeszły do lamusa. Obecnie nie można wiązać się na stałe z jednym zawodem, ponieważ świat zmienia się tak szybko, że trzeba za tymi zmianami podążać. Warto uczęszczać na kursy i szkolenia związane z obecnym zajęciem, ale także na takie, które związane są z naszymi zainteresowaniami.

Dlaczego warto się szkolić?

Uczestnictwo w szkoleniach pozwala na zdobywanie wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Nauczyciel prowadzący zajęcia posiada informacje, które w przystępny sposób przekazuje kursantom. Dzieli się z nimi także tym co najważniejsze - swoim doświadczeniem: podaje przykłady, opowiada historie z branży, zwraca uwagę na najczęstsze błędy i podpowiada jak ich unikać. Każda taka informacja jest bardzo ważna, szczególnie jeśli zaczynamy szkolić się w zupełnie nowym dla nas obszarze.

Kursy Centrum Edukacji Copernicus

Kursy krótkoterminowe to ciekawa oferta edukacyjna Centrum Edukacji Copernicus odpowiadająca na potrzeby rynku pracy. Prowadzone są one według autorskich programów i pozwalają w szybki sposób zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. Kursy są skierowane do osób, które chcą się rozwijać w swojej dziedzinie i być na bieżąco z trendami, ale także do tych, które pragną zmienić swój profil zawodowy. Trwają około kilkunastu godzin, a po zakończeniu każdy kursant otrzymuje materiały szkoleniowe i dyplom ukończenia kursu. Osoby, którym zależy na solidnych podstawach, znajdą w ofercie dwuletnią szkołę policealną, która kształci słuchaczy na wielu ciekawych kierunkach.

Dla kogo kursy krótkoterminowe?

Dla każdego, kto stawia na rozwój i konkurencyjność. Osoby, które chcą szkolić się w branży beauty znajdą w ofercie szkoły Copernicus kursy: eksfoliacja kwasami AHA, BHA, PHA, kosmetyki naturalne, mikrodermabrazja diamentowa, przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 czy techniki perfekcyjnego makijażu. W każdej pracy przyda się z kolei wiedza, jaką wyniesiemy z kursów: sztuka autoprezentacji i Microsoft Office Excel - obsługa programu od podstaw. Przyszłościowe są także kursy florystyczne (układanie kompozycji kwiatowych) i kursy carvingowe (dekorowanie stołów i jedzenia).

Dlaczego warto szkolić się w Centrum Edukacji Copernicus?

To dla Ciebie możliwość rozwoju

W krótkim czasie możesz zdobyć wiedzę i nowe umiejętności, które pozwolą Ci się rozwijać lub znaleźć pracę w nowej branży.

Tematyka kursów jest dopasowana do zmieniającego się rynku pracy

Nauczysz się tylko rzeczy najważniejszych - nauczyciel przekaże Ci wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz otrzymasz materiały szkoleniowe.

Otrzymasz dyplom ukończenia kursu

Po zakończonym kursie otrzymasz dyplom, który potwierdzi uzyskane kwalifikacje oraz zwiększy Twoje szanse na rynku pracy.

Nauka jest dobrze zorganizowana

Kursy w Centrum Edukacji Copernicus odbywają się w małych grupach, w dogodnych terminach oraz są prowadzone w warsztatowy sposób oparty o zajęcia praktyczne.

Kursy mają konkurencyjne ceny rynkowe

Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją i szybko się zwróci. Nasze kursy mają konkurencyjne ceny, ponieważ chcemy, aby nasza oferta była przystępna dla słuchaczy.