Szukaj w ofercie

Trener personalny z elementami fitness

Trener personalny ma za zadanie udzielać wsparcia i pomocy osobom, których celem jest utracenie kilogramów, poprawa sylwetki oraz stanu zdrowia. Wymaga to układania indywidualnych planów treningowych dla klientów oraz dobierania odpowiednich ćwiczeń i obciążeń. Misją trenera personalnego jest też motywowanie i emocjonalne wsparcie osoby pragnącej zmienić swoje życie i zdrowie na lepsze.

Trener personalny z elementami fitness — Szczegółowe informacje

Tryb nauczania

Zaoczny

1 rok

Egzamin wstępny

Brak

Uzyskany dokument

Dyplom ukończenia Rocznej Szkoły Policealnej

Opis kierunku

Nauczysz się:

Układania indywidualnych planów treningowych
Dobierania odpowiednich ćwiczeń i obciążeń do potrzeb klienta
Organizowania i prowadzenia różnych zajęć ruchowych o charakterze zabawowym i rekreacyjnym
Analizowania wpływu zajęć ruchowych i poszczególnych ćwiczeń na konkretne partie mięśniowe i zdrowie człowieka
Prowadzenia zajęć dbając o korygowanie wad postawy uczestników
Metodyki i rodzajów ćwiczeń fitness
Kierowania treningiem oraz metod budowania relacji z grupą i z klientami indywidualnymi

Na co stawiamy?

Sekretariaty i szkoły w centrum miasta
Niezmienność planów zajęć
Doświadczona kadra nauczycielska
Zajęcia praktyczne
Przyjazna atmosfera
Elastyczne godziny zajęć
Miła i profesjonalna obsługa w sekretariacie
Możliwość pracy i nauki jednocześnie
Ilość semestrów: 0
Ilość godzin zajęć:
Cena za miesiąc: 159 zł

Perspektywy pracy

Siłownie
Kluby fitness
Własna działalność gospodarcza
Hotele
Centrum rehabilitacji
Spa

Uzyskane kwalifikacje

Dyplom ukończenia Centrum Edukacji Copernicus

"Siłownia to mój drugi dom!"

Siłownia to mój drugi dom! Cieszę się, że dzięki szkole Copernicus mogę łączyć pasję z pracą i pomagać przy tym innym. Szczególnie podobały mi się zajęcia z organizacji zajęć i kierowania treningiem. Spora dawka wiedzy.

Tomek, Zabrze, Trener personalny z elementami fitness

Zapisz się na ten kierunek już teraz!

Zaufało nam już 50 tysięcy osób - dołącz do ich grona! Zarejestruj się w kilkanaście sekund i rozpocznij swoją karierę z Copernicus!

Zapisz się!