Kopernik odkrył, że Ziemia kręci się wokół Słońca. Z nami odkryjesz, co kręci Ciebie!

W Centrum Edukacji Copernicus nauczysz się dokładnie tego czego chcesz, dzięki zajęciom dopasowanym do Twojego trybu życia. U nas najważniejsi są słuchacze i ich potrzeby.

Rozwijamy się dla Ciebie.

Może jeszcze nie wiesz, co robić w życiu. A może praca, którą masz już Cię nie cieszy. Centrum Edukacji Copernicus stworzyliśmy tak, byś mógł z łatwością wykonać odpowiedni, kolejny krok w swojej karierze. Zdecydować, w co zainwestować energię albo odkryć siebie i swój potencjał na nowo. Rozwój gospodarczy, technologiczny powoduje, że pojawiają się zupełnie nowe możliwości na osiągnięcie sukcesu zawodowego. Śledzenie nowości i ciągła troska, by nasze kierunki, przygotowanie kadry odpowiadało aktualnym trendom, stanowi jeden z najwyższych priorytetów naszej działalności.

9 kierunków
w szkole policealnej

12 kierunków
w szkole medycznej

23 kursy
krótkoterminowe

15 kursów
zawodowych

29 kierunków
jednorocznych

Zaufaj praktykom i rozkręć swoją karierę!

Pracodawcy potrzebują równie często potwierdzenia kwalifikacji certyfikatami, co doświadczenia. Szukają osób z konkretnymi umiejętnościami. Nasza kadra dydaktyczna prowadzi zajęcia w taki sposób, byś przyswoił maksymalnie dużo praktycznych umiejętności, przydatnych na konkretnym stanowisku. Do tego podzieli się z Tobą doświadczeniem i przygotuje do postawienia odpowiedniego kroku na drodze do kariery zawodowej.

Ty i Twoje potrzeby w Centrum Edukacji Copernicus

W Copernicusie nasi słuchacze są najważniejsi. Dzięki uprawnieniom szkoły publicznej przysługują Ci:

stypendia naukowe i socjalne
darmowe doradztwo zawodowe i psychologiczne
wszystkie zniżki uczniowskie
bezpłatne zaświadczenia do ZUS-u i MOPS-u

Do tego większość kierunków jest bezpłatna!

Ucz się, pracuj, zarabiaj!

W trosce o Twój czas, zajęcia odbywają się tylko w weekendy, średnio co dwa tygodnie. Stawiamy na praktyczną wiedzę z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dedykowane oprogramowania, praktyczne zajęcia, profesjonalny sprzęt – to wszystko przygotuje Cię do rozwoju w obecnej lub przyszłej pracy.